Loading
yükleniyor...

Hizmetler

Yazılım Geliştiriyoruz

Danışmanlık Yapıyoruz

E-İmza Desteği Sağlıyoruz

Web Sitesi Geliştiriyoruz

 

YATEM, müşterilerinin BT ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmak için geniş bir yelpazede hizmetlerini toplam çözüm sağlayıcı olarak sunmaktadır. Bilgi Teknolojilerini içeren sistem çözümlerinin gerçekleşmesi için tasarlanması, geliştirilmesi, uyarlanması ve bu çözümlerin teknik desteğinin sunulması aşamalarını, etkin bir proje yönetim süreci ile bütünleştirmektedir.

Çözüme ait bileşenlerin barındırılması, işletimi veya uygulama servisi olarak sunulması için de sürekliliğin gerektiği anda hizmete hazırdır.

Yazılım Projeleri Gerçekleştiriyoruz

Yazılım ihtiyaçlarınızı, “başarı” ve “müşteri” odaklı mühendislik anlayışımız ile gerçekleştiriyoruz.

YATEM, kurumsal yapınızın gerektirdiği mimariyi ve iş akışlarını tanımlayarak, ihtiyaç duyduğunuz sistem ve uygulamaları işletmenize değer yaratacak biçimde geliştirir. Yöntem, araç ve teknik seçiminde büyük özen gösterir; teknolojideki uzmanlığını sektörel bilgi birikimiyle birleştirerek, beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamayı amaçlar. YATEM’in yüksek mühendislik deneyimi sayesinde, en zorlu koşullarda bile çalışmayı sürdürecek sistemlere sahip olursunuz.

YATEM, “Java” ve “.NET” başta olmak üzere değişik platformlarda uygulama geliştirme ve farklı sistemlerdeki uygulamaların entegrasyonu ile ilgili her tür talep ve ihtiyaca yönelik uçtan uca çözüm sunar.

Bilişim Teknolojileri Danışmanlığı Yapıyoruz

BT projelerinin yönetiminde veya BT teknolojilerinde uzman danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz çeşitli faaliyet alanları kapsamaktadır:

  • Bilgi güvenliği
  • Portal hizmetleri
  • Proje yönetimi
  • Sistem Yönetimi
    • Ağ yönetimi
    • Ağ güvenliği
  • Veritabanı yönetimi

Kurumsal Elektronik İmza (E-İmza) Desteği Veriyoruz

YATEM, uygulamalar bünyesinde e-imza kullanımı için başarılı ve etkin çözümler sunmaktadır. Özellikle kamu projelerinde, "Kamu Sertifikasyon Merkezi" tarafından CWA 14170, CWA 14171 ve ETSI 101733/903 standartlarına uygunluğu onaylanması gereken e-imza süreçlerinin maliyet etkin olarak gerçekleştirilmesi için çözümler oluşturmakta ve sunmaktadır. "E-İmza Uyum Değerlendirmesi" yapılan YATEM uygulamalarını buradan görebilirsiniz. 

Web Sitesi Geliştiriyoruz

Bootstrap

Pek çok internet sitesinde yaygın olarak kullanılan web kütüphanesini kullanıyoruz.

Duyarlı (Responsive) Web

Telefon, tablet ve bilgisayar gibi birbirinden çok farklı ekranlara tam uyumlu sayfalar geliştiriyoruz.

Tam Destek

Kullanım esnasında ortaya çıkan bizden kaynaklanan sorunların çözümüne tam destek sağlıyoruz.

Arama Motoru Optimisazyonu

Web sitenizi arama motorları için optimize ediyoruz.

Neptun İçerik Yönetim Sistemi

Sitenizdeki içeriğe göre özel hazırlanmış bir yönetim paneli veriyoruz. Bunu kendi ürünümüz olan Neptun İçerik Yönetim Sistemi altyapısı üzerinden sağlıyoruz.

DNS/Host Yönetimi

DNS ve hosting hizmetini dilerseniz halen kullandığınız yerden veya dilerseniz biz size bütünleşik olarak veriyoruz.